Dlaczego warto inwestować w copywriting? Blog ILS CONTENT

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: (+48) 789 171 447 office@ilscreation.pl

PL

Copywriter od zaraz

dlaczego warto?

Dlaczego warto zlecić copywriting www?

 

Z tworzeniem treści jest jak z gotowaniem – wszyscy potrafimy przyrządzić prosty posiłek, ale prawdziwie, wykwintne dania tworzą tylko niektórzy z nas. Tak samo jest z pisaniem, bo choć każdy z nas potrafi przelewać myśli na papier, porwać czytelnika umieją tylko nieliczni. Co zatem zrobić, aby serwować swoim odbiorcom najlepszy, wartościowy i wykwintny content? Zatrudnienie copywritera to najprostsza, skuteczna receptura – przekonaj się sam!

 

 

 

 

Oszczędność czasu

 

Teoretycznie teksty na swoją stronę możesz pisać sam, poświęcając na nie swoją energię i czas. Ale czy to konieczne? Na szczęście nie. Z pomocą przyjdą Ci doświadczeni copywriterzy – prawdziwi eksperci, którzy na pisaniu zjedli zęby. Czas to pieniądz, więc nie trać go na coś, co nie jest Twoją domeną – w czasie, gdy my będziemy tworzyć treści na Twoją stronę, Ty będziesz mógł skoncentrować się na rozwijaniu własnego biznesu. To my zajmiemy się niezbędnym researcherem, pisaniem i późniejszą korektą – Ty natomiast dostaniesz gotowy, wartościowy content.

 

SEO

 

Nasi copywriterzy potrafią pisać nie tylko ciekawie, ale także zgodnie z zasadami SEO, czyli w taki sposób, by w pełni sprostać wymogom wyszukiwarek internetowych. W praktyce oznacza to, że Twoja strona internetowa, za sprawą opublikowanych na niej treści nareszcie znajdzie się na szczytach list wyszukiwania, a Ty zyskasz nowych odbiorców. Teksty będą merytoryczne, odpowiedniej długości, we właściwy sposób nasycone frazami kluczowymi i sformatowane zgodnie z zasadami webwritingu. Dokładnie takie, jakich potrzebujesz, by zwiększyć widoczność swojej marki w sieci.

 

Spójny content

 

Decydując się na profesjonalny copywriting, zyskasz pewność, że content, który opublikujesz w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie internetowej, będzie całkowicie spójny. Nasi eksperci tworzą bowiem najróżniejsze rodzaje tekstów – od firmowych wizytówek, tekstów blogowych i opisów produktów, po posty dedykowane mediom społecznościowym. Spójna komunikacja w poszczególnych kanałach jest niezwykle ważna – to od niej zależy, czy uzyskasz zaufanie odbiorców i zbudujesz wiarygodny wizerunek.

 

Nie tylko treść

 

Copywriterzy na co dzień zajmują się tworzeniem treści. To jednak tylko część ich domeny – kolejną, nie mniej istotną jest koncepcyjna praca nad wizerunkiem i komunikacją marki. Powierzając nam stworzenie tekstów, zyskasz więc coś więcej niż tylko treść – zapewnimy Ci fachowe doradztwo i wsparcie. Do tej pory współpracowaliśmy z klientami z najróżniejszych branż, od e-commerce po technologię, medycynę, budownictwo, beauty itd. Najprawdopodobniej pracowaliśmy już także z firmami z Twojej branży, a teraz będziemy mogli podzielić się z Tobą naszą wiedzą.

 

Teksty, które chce się czytać

 

W naszej firmie pracują eksperci – tacy, którzy wiedzą, jak pisać, aby inni chcieli czytać. Którzy zadbają zarówno o merytoryczną, jak i stylistyczną warstwę tworzonych dla Ciebie tekstów. Zatrudniamy prawdziwych pasjonatów, którzy uwielbiają pisać i kochają zabawę słowem – powierz nam stworzenie treści, a już wkrótce przekonasz się, że ta inwestycja to gra warta świeczki. Do tej pory czytelnicy jedynie skanowali wzrokiem treści na Twojej stronie? Nareszcie się to zmieni!

 

 

 

 

Treści, które publikujesz na swojej stronie nie tylko pozycjonują ją w sieci – mają także inne zadanie. Dobrze napisane, będą budowały silny wizerunek Twojej marki, skłaniały klientów do zakupu i sprawiały, że staniesz się rozpoznawalny w internecie. Inwestycja w copywriting jest więc sprawą opłacalną, która zaoszczędzi Twój czas i zwróci się szybciej niż myślisz.

Kontakt Napisz lub zadzwoń, pomożemy!

ILS CREATION


ul. Zamojska 18/2
93-486 Łódź

tel: (+48) 662 239 499
email: office@ilscreation.pl
www: ilscreation.pl

  ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ   LUB ZADZWOŃ
   (+48) 662 239 499

   ×